Elegant E-sport
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Elegant E-sport

Dota Team
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  Gry Internetowe  

 

 Emo według was

Go down 
+2
HerrOdyn
W1ldfire
6 posters
AuthorMessage
W1ldfire
Team member
Team member
W1ldfire


Posts : 127
Join date : 2009-02-04

Emo według was Empty
PostSubject: Emo według was   Emo według was Icon_minitimeThu Feb 12, 2009 5:12 am

Jak w temacie, co o nich sądzicie(szczerze)? Czy według was wszyscy emo się tną, jaki macie do nich stosunek, czy kiedyś takowych spotkaliście, itp. Podajcie jak najwięcej informacji na ich temat, najlepiej z własnego doświadczenia.
Poniżej zamieszczam zdjęcie przedstawicieli owej subkultury.
Emo według was 12nd8ac1
Emo według was I325318474_2038_6
ZAPRASZAM DO GORĄCEJ DYSKUSJIEmo według was 12343010
Back to top Go down
HerrOdyn
Admin
Admin
HerrOdyn


Posts : 185
Join date : 2008-09-20
Age : 32
Location : Poland Gdynia

Emo według was Empty
PostSubject: Re: Emo według was   Emo według was Icon_minitimeThu Feb 12, 2009 5:20 am

Paru poznałem, niestety Razz

Powiem tak, w Polsce potrafią spartolić każdą subkulturę.

Emo w stanach to głównie bogate dzieciaki i taka "kontra" na życie skejt borderów i madafakaskejtów.
A u nas myślą, że zrobią włosy na ryj i są fajni . . .
Emo to głownie muzyka i zachowanie i w ogóle znam parę osób uważających się za emo a nimi nie są.


Do tematu Smile

Co sadze ?
Jebać ich tak jak wszystkich ;] Nic do nich nie mam niech se piszą wiersze i przytulają i łażą z przekrwionymi oczami ( to od włosów na ryju i lakieru ), aha i to jest mit, że się tną . . . ja bynajmniej takich nie znam.

Wild zna moje zdanie i ogólnie laseczki emo są fajne Smile
A dał ohydną Smile

Emo według was Av-234
Back to top Go down
https://elegantesport.forumotion.com
Kabus
Team member
Team member
Kabus


Posts : 40
Join date : 2008-11-02

Emo według was Empty
PostSubject: Re: Emo według was   Emo według was Icon_minitimeThu Feb 12, 2009 6:10 am

Sto chujów w dupe, siekiera w plecy, byle była ładna pogoda.

5,Kabuś
Back to top Go down
W1ldfire
Team member
Team member
W1ldfire


Posts : 127
Join date : 2009-02-04

Emo według was Empty
PostSubject: Re: Emo według was   Emo według was Icon_minitimeThu Feb 12, 2009 6:36 am

hmm no dzisiaj ciezko odroznic prawdziwych emo od wannabes dla ktorych to moda itp. do tego dochodzi SCENE, (wygladaja prawie jak emo ale sa zupelnie inni) - lubia zabawe, sa szczesliwi itp:D
Z tym pisaniem wierszy itp to też jest dziwne bo w sumie gothci tez to robia, ale oni to dopiero hardcorowo wygladaja:D
Też mi sie nie wydaje, ze emo sie tną, mit
Chociaż emo z założenia są smutni itp to nie wiem...
Mi emo dziewczyny sie nie podobaja, chociaz są wyjątki, z makijażem fajnie, ale co bez niego? Sad
(myśle że to dobry temat na nastepną dyskusje, piekne kobiety)
Wracając do tematu - niech emo sobie żyją w spokoju(w sumie nikomu nie wchodzą w drogę) + zabić wszystkich nieudolnych naśladowców
@Odyn - chciałem pokazać typowych, ciężko znaleźć zdjęcie CAŁEGO emo. Głównie same twarze + fryzury(czyli praktycznie fryzury zasłaniające twarz^^)
@Kabała -
Kabus wrote:
Sto chujów w dupe, siekiera w plecy, byle była ładna pogoda.

5,Kabuś
SKĄPO SKĄPO KABUŚ
Emo według was Jewish10
O "emo boyach" nie ma co dyskutować, czarne włosy + prostownica żeby zasłaniały całą twarz co wygląda tragicznie, wszyscy wyglądają tak samo. armia smutnych klonów bez dobrego smaku.
Podsumowując mam nadzieję, że to tylko czasowa moda i za jakiś rok już się skończy(80% ubrań w sklepach to czarno-biało-fioletowe rzeczy z czaszkami itp).
Back to top Go down
sklej
Team member
Team member
sklej


Posts : 94
Join date : 2008-09-22
Age : 38
Location : Lodz/Poland

Emo według was Empty
PostSubject: Re: Emo według was   Emo według was Icon_minitimeThu Feb 12, 2009 8:05 am

Nigdy nie spotkałem żadnego emo osobiście i w ogóle bym nie wiedział co to gdyby nie (młodszy) kolega który mnie wprowadził i powiem wam że nastawił mnie z deka bardzo negatywnie. Że ubierają się na różowo-czarno w czaszki, że włosy na czoło, że oczy na czarno, ze piszą wiersze i że się tną z byle powodu, to ja mu mówie "aha", a on mi na to (jako podsumowanie całego swojego opowiadania o emo) mówi "w skrócie emo to cioty", a ja mu na to "hehe aha". I powiem wam że nie spotkałem żadnego emo nie-cioty żeby mój pogląd się odmienił. Niemniej jednak wyznaję pogląd 'żyj i daj żyć' i jak ktoś sobie chce być emo ciotą, emo nie-ciotą, szczotką do podłogi czy pilotem telewizora to niech sobie będzie, byleby tym krzywdy otoczeniu nie robił.
Back to top Go down
http://www.dota.fora.pl/index.php
J4ro
Team member
Team member
J4ro


Posts : 127
Join date : 2008-09-24

Emo według was Empty
PostSubject: Re: Emo według was   Emo według was Icon_minitimeThu Feb 12, 2009 1:48 pm

J4ro, czarny rasista, żyd, antysemita, feministyczny szowinista i homoseksualny przeciwnik pedałów jak zobaczyłby takiego na ulicy to by zajebał z pięści w twarz, bo oni wyglądają jakby coś im było i trzeba by ich dobić i skrócić męki.

PS. Mam w dupie ludzkie prawa do równego religii, orientacji i płci. Muzułmanie i geje są u mnie spaleni na starcie, nie ważne jakimi są ludźmi naprawdę, czy są artystami czy matką teresą są pojebani i niech uważają na siebie gdy są obok mnie.
Back to top Go down
HerrOdyn
Admin
Admin
HerrOdyn


Posts : 185
Join date : 2008-09-20
Age : 32
Location : Poland Gdynia

Emo według was Empty
PostSubject: Re: Emo według was   Emo według was Icon_minitimeThu Feb 12, 2009 1:59 pm

za to lubię Jara Smile

jeszcze byś dorzucił polska dla polaków Smile cheers i, że czerwonych nie lubisz ( delikatnie powiedziane )
to by było















ALE ZA TO, ŻE DZIŚ POSZEDŁEŚ TO . . . .


Last edited by HerrOdyn on Fri Feb 13, 2009 3:29 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
https://elegantesport.forumotion.com
sklej
Team member
Team member
sklej


Posts : 94
Join date : 2008-09-22
Age : 38
Location : Lodz/Poland

Emo według was Empty
PostSubject: Re: Emo według was   Emo według was Icon_minitimeThu Feb 12, 2009 2:36 pm

HerrOdyn wrote:
polska dla polaków
tiaa szczególnie oba z małych liter i jeszcze Ziemia dla ziemniaków a księża na Księżyc.

HerrOdyn wrote:
ALE ZA TO, ŻE DZIŚ POSZEDŁEŚ TO . . . .
nom, a ja byłem...
Back to top Go down
http://www.dota.fora.pl/index.php
W1ldfire
Team member
Team member
W1ldfire


Posts : 127
Join date : 2009-02-04

Emo według was Empty
PostSubject: Re: Emo według was   Emo według was Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 3:16 am

sklej wrote:
HerrOdyn wrote:
polska dla polaków
tiaa szczególnie oba z małych liter i jeszcze Ziemia dla ziemniaków a księża na Księżyc.
Very Happy najs łan
Back to top Go down
HerrOdyn
Admin
Admin
HerrOdyn


Posts : 185
Join date : 2008-09-20
Age : 32
Location : Poland Gdynia

Emo według was Empty
PostSubject: Re: Emo według was   Emo według was Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 3:30 am

p0l5k4 I)l4 p0l4I<0\/\/

Nie liczy się pisownia, liczy się przesłanie

18/88/14
AYAC!!!

btw cały post jakoś z małych napisałem

CAPS NA KONIEC WYRAZIŁ ZDENERWOWANIE ;]
Pozdrawiam wczorajszą loże szyderców. . .

offtop ON sunny
Back to top Go down
https://elegantesport.forumotion.com
Meszek
Team member
Team member
Meszek


Posts : 37
Join date : 2008-09-22

Emo według was Empty
PostSubject: Re: Emo według was   Emo według was Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 5:52 am

dobra z tego co tu kurwa piszecie to ja sie czuje emo bo mam grzywke na czolo(troche mi zachodzi na oko ale to fryzjerka byla pojebana;d nosze czarno fioletowa bluze czasem rurki i to znaczy ze jestem emo? a ja przeciez kocham zycie;)
A do emo nic nie mam tak samo jak do pedalow o ile nie manifestuja swojej obecnosci i tego jacy sa pokrzywdzeni! gdyby kurwa sie nie ujawniali to nikt by nic nie do nich nie mial!!!!!!
Back to top Go down
J4ro
Team member
Team member
J4ro


Posts : 127
Join date : 2008-09-24

Emo według was Empty
PostSubject: Re: Emo według was   Emo według was Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 1:11 pm

Nie martw się Mecho z wysp Echo, jak się ujawinią to ja ich zajebie Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Emo według was Empty
PostSubject: Re: Emo według was   Emo według was Icon_minitime

Back to top Go down
 
Emo według was
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Elegant E-sport :: HydePark :: Chit Chat-
Jump to: