Elegant E-sport
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Elegant E-sport

Dota Team
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  Gry Internetowe  

 

 Podanie o przyjęcie

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Guest
Guest




Podanie o przyjęcie Empty
PostSubject: Podanie o przyjęcie   Podanie o przyjęcie Icon_minitimeFri Mar 06, 2009 1:57 am

Cześć jestem Dominik i gram w tą mapę już długo. Mama mi kupiła warcrafta na święta i od tamtej pory gram heh lol:PPPP najbardziej lubię grać ten -wtf bo wtedy biore króla góry i na szóstym poziomie rozwalam wszyskich heheheh :PPPP a tak normalnie apem czy sdem to najbardziej lubię artasa(dobrego i złego) bo jest niezniszczalny. Fajny też jest drzewiec i kapłanka księżyca, tylko spadające gwiazdy są jakieś dziwne bo w kampanii jest lepsza Sad(( :PPP :PPP Wogóle to lubię grać nocnymi elfami bo mają lepszych bohaterów.
Mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do waszej drużyny bo bardzo lubię grać w tą mapę i jestem dobry. I love you monkey Razz Razz Twisted Evil
Back to top Go down
Kabus
Team member
Team member
Kabus


Posts : 40
Join date : 2008-11-02

Podanie o przyjęcie Empty
PostSubject: Re: Podanie o przyjęcie   Podanie o przyjęcie Icon_minitimeFri Mar 06, 2009 4:35 am

Siema Mati, miło, że nas odwiedziłeś.
Back to top Go down
J4ro
Team member
Team member
J4ro


Posts : 127
Join date : 2008-09-24

Podanie o przyjęcie Empty
PostSubject: Re: Podanie o przyjęcie   Podanie o przyjęcie Icon_minitimeFri Mar 06, 2009 7:13 am

Podanie odrzucone a konto użytkownika usunięte. To co Cię bawi, nas niekoniecznie... Graj dalej puby miły człowieku, może za 20 lat coś z Ciebie będzie. A my wymagamy doświadczenia i poważnego podejścia do sprawy.

PS> Polecam do przeczytania jakiś słownik ortograficzny, a jeśli błędy były specjalnie (a były Smile) to wizytę u psychiatry, może jeszcze nie jest za późno...


Last edited by J4ro on Fri Mar 06, 2009 7:22 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
HerrOdyn
Admin
Admin
HerrOdyn


Posts : 185
Join date : 2008-09-20
Age : 32
Location : Poland Gdynia

Podanie o przyjęcie Empty
PostSubject: Re: Podanie o przyjęcie   Podanie o przyjęcie Icon_minitimeFri Mar 06, 2009 7:20 am

Chyba raczej

"CZEŚĆ WILD" Smile. . .
Back to top Go down
https://elegantesport.forumotion.com
W1ldfire
Team member
Team member
W1ldfire


Posts : 127
Join date : 2009-02-04

Podanie o przyjęcie Empty
PostSubject: Re: Podanie o przyjęcie   Podanie o przyjęcie Icon_minitimeFri Mar 06, 2009 7:35 am

Smile
Back to top Go down
sklej
Team member
Team member
sklej


Posts : 94
Join date : 2008-09-22
Age : 38
Location : Lodz/Poland

Podanie o przyjęcie Empty
PostSubject: Re: Podanie o przyjęcie   Podanie o przyjęcie Icon_minitimeFri Mar 06, 2009 10:55 am

Jak to rano przeczytałem to myślałem że to J4ro na fejku sobie jaja robi Very Happy

Ale to jest jeszcze śmieszniejsze bo było na serio...
Back to top Go down
http://www.dota.fora.pl/index.php
Kabus
Team member
Team member
Kabus


Posts : 40
Join date : 2008-11-02

Podanie o przyjęcie Empty
PostSubject: Re: Podanie o przyjęcie   Podanie o przyjęcie Icon_minitimeFri Mar 06, 2009 12:21 pm

Quote :
Podanie odrzucone a konto użytkownika usunięte. To co Cię bawi, nas niekoniecznie... Graj dalej puby miły człowieku, może za 20 lat coś z Ciebie będzie. A my wymagamy doświadczenia i poważnego podejścia do sprawy.

PS> Polecam do przeczytania jakiś słownik ortograficzny, a jeśli błędy były specjalnie (a były ) to wizytę u psychiatry, może jeszcze nie jest za późno...

Zluzuj szorty Dżarek, czuj jajca troszke;p
Back to top Go down
J4ro
Team member
Team member
J4ro


Posts : 127
Join date : 2008-09-24

Podanie o przyjęcie Empty
PostSubject: Re: Podanie o przyjęcie   Podanie o przyjęcie Icon_minitimeFri Mar 06, 2009 4:33 pm

Ja jestem poważnym administratorem i ze mną żartów nie ma, ale jak wy chcecie to się śmiejcie Smile)
Back to top Go down
Sponsored content





Podanie o przyjęcie Empty
PostSubject: Re: Podanie o przyjęcie   Podanie o przyjęcie Icon_minitime

Back to top Go down
 
Podanie o przyjęcie
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Elegant E-sport :: General :: Wanna join us ?-
Jump to: