Elegant E-sport
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Elegant E-sport

Dota Team
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  Gry Internetowe  

 

 Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też

Go down 
+2
sklej
HerrOdyn
6 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
HerrOdyn
Admin
Admin
HerrOdyn


Posts : 185
Join date : 2008-09-20
Age : 32
Location : Poland Gdynia

Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Empty
PostSubject: Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też   Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Icon_minitimeMon Mar 09, 2009 12:53 pm

Zabawa/gra polega na uzyskaniu informacji o wszystkich teammemberach na rozmaite tematy, pytania mogą być każdego rodzaju, pytanie zadajemy JEDNEJ osobie.
Jest jedna zasada, osoba odpowiadająca nie może zadać pytania pytającemu.


STARTUUUJEEEEMYYY:

Do Skleja:
Jakiej muzyki słuchasz? (banalne, ale ja jestem ciekawy ;P )
Back to top Go down
https://elegantesport.forumotion.com
sklej
Team member
Team member
sklej


Posts : 94
Join date : 2008-09-22
Age : 38
Location : Lodz/Poland

Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Empty
PostSubject: Re: Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też   Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Icon_minitimeMon Mar 09, 2009 2:33 pm

Ostatnio -> Rhapsody, Hammerfalla, teraz jakiś HIM mi wpadł w ręce i sobie tak wybieram niektóre fajne.

Ogólnie -> Linkin Park, Limp Bizkit (to stare z czasów Rollin i My Generation, nie to łzawe z Behind Blue Eyes), POD, Rage Against The Machine, Nickelback, Papa Roach, Offspring, bardzo w porywach jakiegoś hip-hopu (K44, Abradab, Eminem) i w jeszcze większych porywach Regge (Bob Marley, Natural Dread Killaz) ale na to musze mieć nastrój. Jak byłem młodszy (tak ~w liceum) to słuchałem naokrągło Blink182 i Sum41 Very Happy



Pytanie do Mecha (trudne):
Ile masz lat Mecho Suspect ?
Back to top Go down
http://www.dota.fora.pl/index.php
W1ldfire
Team member
Team member
W1ldfire


Posts : 127
Join date : 2009-02-04

Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Empty
PostSubject: Re: Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też   Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Icon_minitimeMon Mar 09, 2009 3:09 pm

sklej wrote:
Ostatnio -> Rhapsody, Hammerfalla, teraz jakiś HIM mi wpadł w ręce i sobie tak wybieram niektóre fajne.

Ogólnie -> Linkin Park, Limp Bizkit (to stare z czasów Rollin i My Generation, nie to łzawe z Behind Blue Eyes), POD, Rage Against The Machine, Nickelback, Papa Roach, Offspring, bardzo w porywach jakiegoś hip-hopu (K44, Abradab, Eminem) i w jeszcze większych porywach Regge (Bob Marley, Natural Dread Killaz) ale na to musze mieć nastrój. Jak byłem młodszy (tak ~w liceum) to słuchałem naokrągło Blink182 i Sum41 Very Happy



Pytanie do Mecha (trudne):
Ile masz lat Mecho Suspect ?
oo sum 41 <3 <3 <3 ostatnio (2007) wydali płytę(Underclass Hero). polecam!
Back to top Go down
HerrOdyn
Admin
Admin
HerrOdyn


Posts : 185
Join date : 2008-09-20
Age : 32
Location : Poland Gdynia

Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Empty
PostSubject: Re: Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też   Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Icon_minitimeTue Mar 10, 2009 9:32 am

Rhapsody Emerald sword > all

Co do sum41 itp nie podejrzewałem Skleja o ROCKOWANIE Very Happy cheers

Mecho odpowiadaj i zadawaj ~~~;]
Back to top Go down
https://elegantesport.forumotion.com
W1ldfire
Team member
Team member
W1ldfire


Posts : 127
Join date : 2009-02-04

Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Empty
PostSubject: Re: Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też   Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Icon_minitimeTue Mar 10, 2009 9:56 am

proponuje to jakos usprawnic(nie wiem jeszcze jak, moze jedna osoba zadaje pytanie dla kazdego czy cos w tym rodzaju, trzeba bedzie jednak jakas kolejnosc ustalic), mecho pewnie afkuje do kwietnia wiec ... Very Happy
Back to top Go down
HerrOdyn
Admin
Admin
HerrOdyn


Posts : 185
Join date : 2008-09-20
Age : 32
Location : Poland Gdynia

Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Empty
PostSubject: Re: Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też   Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Icon_minitimeTue Mar 10, 2009 10:09 am

Jeśli nie zostanie udzielona odpowiedz przez 24 h od momentu pytania, osoba która zadawała pytanie zadaje następne !!

ODYN PRZEMÓWIŁ
Back to top Go down
https://elegantesport.forumotion.com
Meszek
Team member
Team member
Meszek


Posts : 37
Join date : 2008-09-22

Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Empty
PostSubject: Re: Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też   Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Icon_minitimeTue Mar 10, 2009 11:10 am

wiec mam 17 lat Wink (i spierdalac od mojego afka, mam pojebana rodzine, WOGOLE MAM RODZINE co u niektorych[odyn,wild] jest niezauwazalne;d)



Pytanie do Jara
Jaro przyjebali cie ostatnio w robocie ze tak popierdalasz i nigdy cie nie ma:Very Happy?
Back to top Go down
HerrOdyn
Admin
Admin
HerrOdyn


Posts : 185
Join date : 2008-09-20
Age : 32
Location : Poland Gdynia

Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Empty
PostSubject: Re: Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też   Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Icon_minitimeTue Mar 10, 2009 11:13 am

Bardzo przepraszam, ale moją rodzinę słychać Very Happy
psiaczka / siostrę okazyjnie starą Very Happy
Back to top Go down
https://elegantesport.forumotion.com
W1ldfire
Team member
Team member
W1ldfire


Posts : 127
Join date : 2009-02-04

Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Empty
PostSubject: Re: Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też   Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Icon_minitimeTue Mar 10, 2009 11:13 am

Meszek wrote:
wiec mam 17 lat Wink (i spierdalac od mojego afka, mam pojebana rodzine, WOGOLE MAM RODZINE co u niektorych[odyn,wild] jest niezauwazalne;d)



Pytanie do Jara
Jaro przyjebali cie ostatnio w robocie ze tak popierdalasz i nigdy cie nie ma:Very Happy?
ej ej, u odyna to ciagle jakies dzwieki i ktos gada w tle. u mnie cisza... grobowa... :-)
Back to top Go down
HerrOdyn
Admin
Admin
HerrOdyn


Posts : 185
Join date : 2008-09-20
Age : 32
Location : Poland Gdynia

Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Empty
PostSubject: Re: Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też   Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Icon_minitimeTue Mar 10, 2009 11:20 am

bo Wild ma swój pokój i w ogóle u niego wszyscy nie żyją SmileSmile dobra koniec oftopu albino
Back to top Go down
https://elegantesport.forumotion.com
Meszek
Team member
Team member
Meszek


Posts : 37
Join date : 2008-09-22

Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Empty
PostSubject: Re: Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też   Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Icon_minitimeTue Mar 10, 2009 2:31 pm

dobra u odyna to jacys ludzie z ulicy ! nigdy nie slyszalem ze np matka mnie wola . wkreca ze ma siostre a tak naprawde siedzi pod latarnia kradnie prad i ludzie przechodza to slychac;d
Back to top Go down
J4ro
Team member
Team member
J4ro


Posts : 127
Join date : 2008-09-24

Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Empty
PostSubject: Re: Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też   Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Icon_minitimeTue Mar 10, 2009 4:26 pm

Nie, tak mi ułożyli grafik, zresztą muszę się spotykać z moją dziewczyną żeby stwierdzić, czy chce z nią dalej być, czy zostawić dla lepszej.

Pytanie do w1lda, jakich pisaków używasz (kolor, firma Very Happy)
Back to top Go down
W1ldfire
Team member
Team member
W1ldfire


Posts : 127
Join date : 2009-02-04

Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Empty
PostSubject: Re: Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też   Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Icon_minitimeWed Mar 11, 2009 5:08 am

nie używam pisaków ;] kiedyś używałem kartki i długopisu żeby zapamiętać 10 osób do dodania później, teraz uzywam do tego forum.
pytanie do odyna: co takiego ma w sobie piramidogłowy że jest twoim idolem? Nie wiemy o co chodzi w Silent Hillu wiec prosimy o wyjaśnienie, czemu właśnie on:)
Back to top Go down
HerrOdyn
Admin
Admin
HerrOdyn


Posts : 185
Join date : 2008-09-20
Age : 32
Location : Poland Gdynia

Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Empty
PostSubject: Re: Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też   Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Icon_minitimeWed Mar 11, 2009 7:51 am

Piramidogłowy to są wszystkie twoje grzechy / lęki które są w podświadomości, ( z dzieciństwa głownie, albo silne przeżycia ).
Każdy ma ( jak mówi SH ) swojego Piramidogłowego, nic nie rozjebie piramidogłowego, piramidogłowy zniknie wtedy kiedy przyjmiesz do swojej świadomości to czego nie chcesz przyjąć.
To jest wyjaśnienie Smile
Czemu lubię ?
Sam nie wiem, w sumie oglądam i czytam dużo horrorów i już mnie nie ruszają zwłoki/krew/duchy etc ( Odyn to duży chłopiec Smile ), a kiedy "odkryłem" SH, piramidka mnie przeraziła najbardziej, coś w nim jest. . .

https://www.youtube.com/watch?v=vprETGvyShM

To jest pierwszy raz jak go zobaczyłem. . .

Do J4ra:
Co chcesz robić po studiach ? Bo myślę, że masz większe ambicje niż TESCO. ;]
Back to top Go down
https://elegantesport.forumotion.com
J4ro
Team member
Team member
J4ro


Posts : 127
Join date : 2008-09-24

Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Empty
PostSubject: Re: Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też   Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Icon_minitimeWed Mar 11, 2009 3:51 pm

Ja miałem w huj marzeń, ale je wszystkie ten sam huj strzelił... Pewnie jak znam życie będę w Blizzardzie pracował :PP A realniej to webmaster w jakiejś firmie :> Jakby mi się jeszcze strony chciało robić Razz

Do Mecha: Co oprócz malowania desek i wyładowywania toreb robisz gdy afkujesz? Wink
Back to top Go down
Meszek
Team member
Team member
Meszek


Posts : 37
Join date : 2008-09-22

Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Empty
PostSubject: Re: Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też   Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Icon_minitimeThu Mar 12, 2009 11:54 am

jem, spie, sram, skrecam moja ukochana deseczke;), siedze i slucham jak beke ze mnie macie, odwiedzam siostre w pokoju obok,zdobywam jakies picie, otwieram drzwi, odbieram telefon,sprzatam w pokoju, gadam na gadu, slucham jak matka drze na mnie jape, tlumacze bratu ocb w docie, zmiatam korytarz, gadam z ojcem,pale peta, gadam z chlopakiem mojej siostry,ucze sie no Smile jest wiele rzeczy ktore mozna robic na afku xD


Do Wilda:
Co ci w sumie przeszkadza ze wszyscy dra jape na vt i pisza skoro to nic nie zmienia a moze tylko pomoc;)
Back to top Go down
W1ldfire
Team member
Team member
W1ldfire


Posts : 127
Join date : 2009-02-04

Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Empty
PostSubject: Re: Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też   Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Icon_minitimeThu Mar 12, 2009 12:14 pm

strasznie mnie to dekoncentruje. chce zeby wszystko bylo zrobione wg planu od poczatku do konca, jak kazdy bedzie wciskal swoje 3 grosze to wyjdzie z tego tylko jeden wielki bałagan. Gadac mozecie, byle nie o pickach itp, no i w miare poważnie:DD


Do Kabały: co teraz robisz? Uczysz sie czy co tam, gdzie, co chcesz potem robic itp.
Back to top Go down
Kabus
Team member
Team member
Kabus


Posts : 40
Join date : 2008-11-02

Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Empty
PostSubject: Re: Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też   Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Icon_minitimeThu Mar 12, 2009 1:33 pm

Od poniedziałku zaczynam prace jako referent w Urzędzie Gminy, a od października po raz drugi wkraczam na drogę studencką, tyle, że w innym mieście i na innym kierunku.

Do Wilda: Kim jest ta pani na Twoim avatarze i z czego to jest "everybody sing like it's the last song you will ever sing"?
Back to top Go down
W1ldfire
Team member
Team member
W1ldfire


Posts : 127
Join date : 2009-02-04

Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Empty
PostSubject: Re: Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też   Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Icon_minitimeThu Mar 12, 2009 2:30 pm

To Hayley Williams z zespołu Paramore grającego alternatywnego rocka. Cytat jest z jednej z ich piosenek Born For This.

Do Skleja: Co to za historia z Hellboyem w twoim avatarze itp.
Back to top Go down
sklej
Team member
Team member
sklej


Posts : 94
Join date : 2008-09-22
Age : 38
Location : Lodz/Poland

Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Empty
PostSubject: Re: Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też   Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Icon_minitimeFri Mar 13, 2009 9:36 am

Hellboy to jedna z dwóch moich ulubionych fikcyjnych postaci i Hellboy zajebisty jest! Chodzi mi o to że wisi mu to czy wypadnie dobrze czy źle a i tak jest najlepszy Very Happy

Pytanie zaraz wymyśle Razz

Wymyśliłem:
Skąd jesteś Kabała? bo nie wiem What a Face
Back to top Go down
http://www.dota.fora.pl/index.php
W1ldfire
Team member
Team member
W1ldfire


Posts : 127
Join date : 2009-02-04

Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Empty
PostSubject: Re: Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też   Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Icon_minitimeSun Mar 15, 2009 8:30 am

Kabała zapraszamy do odpowiedzi, chyba, że Sklej będzie online pierwszy, to zadaje nowe pytanie.
Back to top Go down
Kabus
Team member
Team member
Kabus


Posts : 40
Join date : 2008-11-02

Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Empty
PostSubject: Re: Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też   Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Icon_minitimeSun Mar 15, 2009 12:03 pm

Jestem z Bodzentyna- dumy Gór Świętokrzyskich;p

Do Meszka: Na jakim filmie byłeś w kinie? (za chuja nie mam pomysłu na pytanie)
Back to top Go down
Meszek
Team member
Team member
Meszek


Posts : 37
Join date : 2008-09-22

Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Empty
PostSubject: Re: Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też   Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Icon_minitimeSun Mar 15, 2009 1:32 pm

wiec nie bylem w kinie wogole wkoncu oo...

do Odyna : czemu twoja siostra nie moze zamknac japska?Very Happy
Back to top Go down
W1ldfire
Team member
Team member
W1ldfire


Posts : 127
Join date : 2009-02-04

Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Empty
PostSubject: Re: Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też   Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Icon_minitimeThu Mar 19, 2009 8:51 am

no, czemu?Smile
Back to top Go down
HerrOdyn
Admin
Admin
HerrOdyn


Posts : 185
Join date : 2008-09-20
Age : 32
Location : Poland Gdynia

Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Empty
PostSubject: Re: Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też   Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Icon_minitimeThu Mar 19, 2009 9:35 am

nie może zamknąć japska bo jest magistrem filologi polskiej bez roboty, więc całymi dniami siedzi w domu i gada a to do siebie, a to do swojego chłopaka itp . . .

Oddaje swoje pytanie bo jakoś nie mam pomysłu.
Back to top Go down
https://elegantesport.forumotion.com
Sponsored content





Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Empty
PostSubject: Re: Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też   Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też Icon_minitime

Back to top Go down
 
Pytanie na śniadanie, na obiad i kolacje też
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Elegant E-sport :: HydePark :: Chit Chat-
Jump to: